Miejsca, w których znajdziesz wszystko, czego potrzebuje Twój pojazd użytkowy.

Ford Transit Centrum

To tutaj możesz obejrzeć lub zabrać na jazdę próbną każdy z dostępnych modeli, np. zdobywcę nagrody „What Van”: Transita Courier, Transita Connect wyróżnionego w kategorii „Light Van” oraz Forda Rangera, który zyskał miano najlepszego pick-upa roku. Nasi pracownicy podzielą się specjalistyczną wiedzą na temat dostępnych produktów, a także doradzą, jak dobrać sposób finansowania, który będzie dopasowany do Twoich potrzeb.

Centra Transita oferują usługi naprawy i serwisu w dogodnych dla Klienta godzinach. Pozwalając na zminimalizowanie czasu wyłączenia z eksploatacji pojazdów użytkowych, pomagając w optymalizacji kosztów ich eksploatacji, zapewnieniu nieprzerwanej mobilności użytkownikowi serwisowanego pojazdu.

Jest też dodatkowa zaleta: dzięki rozbudowanej sieci serwisów obsługujących samochody użytkowe, wszystkie usługi, których w danym momencie potrzebujesz, można zrealizować w jednym miejscu.

Dlaczego możesz polegać na Centrum Forda Transita

Zaufanie godne Transita

Znalezienie pojazdu spełniającego Twoje oczekiwania oraz zapewnienie rozwiązań związanych z opieką posprzedażową dla Twojego pojazdu jest dla nas niezwykle istotne. W Centrach Transita znajdziesz nasze nagradzane linie pojazdów użytkowych z akredytacją RDK, które zapewnią Ci spokój umysłu i utwierdzą w przekonaniu, że dokonałeś właściwego wyboru.

Wygoda godna Transita

Dzięki rozbudowanej sieci dealerów pojazdów użytkowych, Centrum Forda Transita znajduje się na ``wyciągniecie ręki`` – nikt inny na rynku nie oferuje wsparcia w takim wymiarze.

Serwis pojazdów dostawczych Transit24: zawsze w pobliżu

Serwis pojazdów dostawczych Transit24 jest do Twoich usług. Zadba o to, by zminimalizować czas naprawy, pobytu w serwisie pojazdu. Niezależnie od tego, czy skorzystasz z wydłużonych godzin otwarcia serwisu, czy z samochodu zastępczego – nasze usługi Transit24 oraz pracownicy Forda dążą do zminimalizowania przestojów w Twojej firmie.

Transit – finansowanie (wyłącznie Centrum Transita)

Centra Transita oferują szerokie możliwości finansowania pojazdów, leasingu lub rozwiązań posprzedażowych, które można dopasować do indywidualnych wymagań, gwarantując najlepsze rozwiązanie dla Twojego biznesu.

Przedstawiamy ofertę Transita

Najnowsza generacja modeli Forda Transita jest dopracowana, wytrzymała i innowacyjna niż kiedykolwiek przedtem. Wszystkie modele wyposażone są w zaawansowane jednostki napędowe (zarówno silniki benzynowe, jak i wysokoprężne), które gwarantują imponującą wydajność. Dwa z najnowszych modeli zostały wyróżnione mianem Międzynarodowego Vana Roku.

Zapoznaj się i przetestuj nagradzane modele Forda Transita w najbliższym Centrum Transita. Poznaj całą ofertę pojazdów użytkowych, które pomogą Ci osiągnąć jeszcze więcej.

Poznaj ofertę Ford Transit
transit centrum 4 modele

Wspieramy Twój biznes pod każdym względem

Ford Transit24 to oferta usług, do których zyskujesz automatyczny dostęp po rutynowym przeglądzie, Na przykład:

Naprawa pojazdów unieruchomionych na drodze

To gwarancja, że dołozymy wszelkich starań aby naprawa pojazdu nie potrwa dłużej niż 24 godziny.

Odbiór i zwrot auta

Odbierzemy od Ciebie wymagający usługi serwisowej samochód i zwrócimy po wykonaniu usługi. Możesz w pełni poświęcić się swojej firmie.

Sprawdzenie pojazdu

Bezpłatna usługa sprawdzenia pojazdu w recepcji przejazdowej to połączenie najnowszej technologii oraz umiejętności naszych mechaników, które pozwoli ocenić stan pojazdu pomiędzy regularnymi przeglądami.

transit ford

Czego można oczekiwać od obsługi Centrów Forda Transita

Zakup pojazdu użytkowego to duża inwestycja, dlatego tak ważne jest, aby dobrze dopasować samochód do potrzeb biznesu. U nas pomoże Ci w tym Centrum Forda Transit wraz z Centrum Adaptacji Forda Transit. Nasi specjaliści zapewniają profesjonalne doradztwo i pomagają podjąć najlepszą dla Twojej firmy decyzję. Dowiedz się więcej o doborze Forda Transit do indywidualnych potrzeb swojego biznesu.

Czego można oczekiwać od obsługi Centrów Forda Transita

Centra Transita powstały, by pomagać w znalezieniu odpowiedniego pojazdu użytkowego, a następnie dbać o to, by jego eksploatacja przebiegała bez zakłóceń.

Dedykowani Doradcy ds pojazdów dostawczych

Mogą oni przedstawić wszelkie informacje i eksperckie porady niezbędne aby dobrać idealny pojazd dla Twojej firmy.

Porady dotyczące wyboru nadwozi

Niezależnie od Twoich potrzeb w zakresie konwersji Transita, skierujemy Cię do odpowiedniego specjalisty.

Pojazdy przeznaczone do jazdy próbnej

Można przetestować, jak działają różne nowoczesne technologie i funkcje pojazdu, który Cię interesuje.

Obsługa przez wyszkolonych mechaników Forda

Wykwalifikowani, doświadczeni i kompetentni eksperci w dziedzinie pojazdów użytkowych Forda.

Dział serwisu

Usługa Transit24 to gwarancja najkrótszego możliwego okresu przestoju pojazdu Poznaj FORD Transit24

Dowiedz się więcej

Skontaktuj się z nami

Preferowana forma kontaktu*:

* - pola obowiązkowe