Całkowita satysfakcja Klienta

Zadzwoń: 85 66 444 66
Godziny otwarcia: pon. - pt. 9 - 18, sob. 9 - 15
Jak dojechać? Kliknij

NOWY FORD KA+

Nowy. Przestronny. Ekonomiczny.

Już od 37 900 zł lub w finansowaniu za 302 zł miesięcznie*

Oferuje wiele praktycznych rozwiązań, które zapewniają bezpieczeństwo, komfort i przyjemność z jazdy.
Poznaj zalety nowego Forda KA+ i ciesz się nim podczas każdej podróży.
Lekki i zwinny. Doskonale reagujący i bezpieczny. Ford KA+ znakomicie sprawdza się w każdych warunkach. Dzięki licznym inteligentnym technologiom ten niewielki samochód oferuje Ci równie dużo, co jego więksi konkurenci. Zastosowane rozwiązania są gwarancją płynnej i przyjemnej jazdy oraz maksymalnego bezpieczeństwa. Ford KA+ to radość podróżowania – zarówno po mieście, jak i w trasie.

Przestrzeń dla każdego

Ford KA+ to wyjątkowo przestronne miejskie auto, które świetnie sprawdzi się też podczas weekendowych wypadów. Samochód został zaprojektowany tak, by zapewnić możliwie największą ilość miejsca, maksymalny komfort i funkcjonalność wnętrza przeznaczonego dla 5 osób. Dzięki dużym tylnym fotelom Ford KA+ zapewnia komfortowe warunki podróży pasażerom jadącym z tyłu. Jest tam wystarczająco dużo miejsca dla 3 dorosłych osób. 

Ford KA+ wnetrze auta


Liczy się każda kropla paliwa

Nowy Ford KA+ napędzany jest czterocylindrowym silnikiem benzynowym Ti-VCT o pojemności 1.2 l, który jest dostępny w dwóch wersjach: o mocy 70 KM oraz 85 KM. Obie wersje spełniają normę emisji spalin Euro 6. Oba warianty zapewniają niskie zużycie paliwa i charakteryzują się niewielką emisją CO2 na poziomie 114 g/km. Korzyści te osiągnięto dzięki dłuższemu zestopniowaniu skrzyni biegów.
Ford KA+ tył auta
Wystarczająco mały, aby z łatwością poruszać się nim w mieście i parkować w ciasnych miejscach. Dość duży, aby pomieścić nawet 5 osób. Ekonomiczny, aby zaoszczędzić Twoje pieniądze...
*Szegółowe informacje na temat cen i wyposażenia auta dostepne do pobrania w cenniku poniżej

Numer kontaktowy: 85 66 444 66

Aby otworzyć dokumenty potrzebujesz darmowego programu Adobe Reader.
Program możesz pobrać tutaj: http://get.adobe.com/pl/reader/