Loader

NOWY FORD EDGE

NOWY FORD EDGE
Informacje o modelu
Model: NOWY FORD EDGE

Rekomendowana cena detaliczna od: 172 000 PLN *

Sprawdź promocje Katalog i Cennik

NOWY FORD EDGE

Nowy wymiar wyrafinowania

Ford Edge wyposażony jest w wiele innowacyjnych i praktycznych technologii, które zamieniają podróż w niezwykłe przeżycie.

Każda z nich została stworzona z myślą o maksymalnym bezpieczeństwie i wsparciu kierowcy podczas jazdy w różnych warunkach.

Rewelacyjne osiągi. Maksymalna oszczędność paliwa.

Ford Edge oferuje bezkompromisowe połączenie doskonałych osiągów, znakomitej oszczędności paliwa i precyzyjnego prowadzenia.

Spokojnie. Wygodnie. Przyjemnie.

Ford Edge został wyposażony w wiele praktycznych rozwiązań, które sprawiają, że kierowca i jego pasażerowie mogą cieszyć się przyjemną i niezwykle komfortową podróżą.

Bezpieczny. Dobrze chroniony.

Najnowocześniejsze rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa zastosowane w Fordzie Edge, zapewniają najwyższy poziom ochrony podczas każdej podróży.

Przestrzeń na miarę Twoich potrzeb

Ford Edge wyróżnia się dużą przestrzenią na nogi, nad głową, a także pojemnym bagażnikiem. To samochód, którym może komfortowo podróżować pięć dorosłych osób, a dzięki możliwości złożenia na płasko tylnych siedzeń z pewnością uzyskasz przestrzeń na miarę swoich potrzeb.

Dowiedz się więcej

Skontaktuj się z nami

Preferowana forma kontaktu*:

* - pola obowiązkowe

Zdjęcia i informacje wyświetlane w tej witrynie internetowej mogą nie odzwierciedlać najnowszych specyfikacji technicznych, kolory mogą się różnić, opcje i / lub akcesoria mogą być prezentowane za dodatkową opłatą, a lokalizacje i używane pojazdy mogą być poza granicami Polski.

  • [*]Przedstawione ceny są rekomendowanymi cenami brutto (z VAT). Niniejsze informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
  • [1]Przedstawione ceny są rekomendowanymi, promocyjnymi cenami brutto (z VAT) i zawierają rabat Ford Polska. Niniejsze informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
  • [**]Przedstawione ceny są rekomendowanymi cenami netto (bez VAT). Niniejsze informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
Top