Loader

NOWY FORD FIESTA ST

NOWY FORD FIESTA ST
Informacje o modelu
Model: NOWY FORD FIESTA ST
Katalog i Cennik
Stworzony, by dawać radość z jazdy

NOWY FORD FIESTA ST

Precyzyjne ustawienia jazdy

W ciągu chiwli możesz zmienić charakterystykę Fiesty ST, wybierając jeden spośród trzech trybów jazdy: Normalny, Sportowy i Torowy. Każde z tych ustawień precyzyjnie dostraja pracę silnika, zmieniając położenie przepustnicy, oraz czułość układu hamulcowego i kierowniczego. W połączeniu z ulepszonym zmiennym rozdziałem momentu obrotowego, elektronicznym systemem stabilizacji toru jazdy oraz sportową charakterystyką podwozia gwarantuje niezwykłą jakość prowadzenia – bez względu na to, czy jedziesz po autostradzie, czy ścigasz się na torze.

Poczuj prawdziwą moc

Nowy Ford Fiesta ST to moc, szybkość reakcji i przyjemność prowadzenia.

Silnik 1.5 EcoBoost o mocy 200 KM i momencie obrotowym 290 Nm, zapewnia przyśpieszenie od 0 do 100 km/h w zaledwie 6,5 sekundy.

Silnik wyposażony jest w funkcję wyłączania cylindra – pomysłowe rozwiązanie, które umożliwia odłączenie jednego z cylindrów silnika, gdy zapotrzebowanie na moc i moment obrotowy jest niskie, na przykład podczas jazdy ze stałą prędkością na autostradzie. Pozwala to obniżyć zużycie paliwa.

Sportowy charakter Fiesty ST idealnie podkreśla opcjonalny mechanizm różnicowy o ograniczonym poślizgu (Limited Slip Differential), który zapewnia lepszą przyczepność i kontrolę podczas szybkiego pokonywania zakrętów. Mechanizm umożliwia bardziej równomierne przekazywanie momentu obrotowego między kołami przedniej osi. Jeśli jedno koło utraci przyczepność, większy moment obrotowy silnika zostanie przekazany na drugie koło poprawiając tym samym przyczepność i umożliwi przyspieszanie na wyjściu z zakrętu.

Wsłuchaj się krystalicznie czysty dźwięk

We wnętrzu Forda Fiesta możesz cieszyć się najwyższą jakością dźwięku. Dlaczego? Ponieważ wyposażyliśmy go w system audio B&O o mocy 675 W, obejmujący 10 głośników, woofer i subwoofer, który zapewnia niezrównaną głębię i czystość dźwięku. Ta zaawansowana technologia została zaprojektowana, przygotowana i dostrojona przez specjalistów z dziedziny akustyki B&O specjalnie dla Forda Fiesta. Teraz nawet w podróży możesz cieszyć się jakością dźwięku prosto z sali koncertowej.

System ESC – pełna kontrola w każdych warunkach

Elektroniczny układ stabilizacji toru jazdy (ESC) nieprzerwanie monitoruje ruch pojazdu. Wyczuwa wszelkie odchylenia od wybranego toru jazdy i dokonuje automatycznej korekty pozycji samochodu na drodze. System ten pomaga w utrzymaniu kontroli nad samochodem i skróceniu drogi hamowania w sytuacjach awaryjnych.

Dowiedz się więcej

Skontaktuj się z nami

Preferowana forma kontaktu*:

* - pola obowiązkowe

Zdjęcia i informacje wyświetlane w tej witrynie internetowej mogą nie odzwierciedlać najnowszych specyfikacji technicznych, kolory mogą się różnić, opcje i / lub akcesoria mogą być prezentowane za dodatkową opłatą, a lokalizacje i używane pojazdy mogą być poza granicami Polski.

  • [*]Przedstawione ceny są rekomendowanymi cenami brutto (z VAT). Niniejsze informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
  • [1]Przedstawione ceny są rekomendowanymi, promocyjnymi cenami brutto (z VAT) i zawierają rabat Ford Polska. Niniejsze informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
  • [**]Przedstawione ceny są rekomendowanymi cenami netto (bez VAT). Niniejsze informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
Top