Oryginalne części

Dbamy, aby Twój Ford był bezpieczny

Bogaci w ponad stuletnie doświadczenie w zakresie budowy samochodów, doskonale wiemy, jak ważne jest, by Twój Ford był bezpieczny. Korzystając z oryginalnych części zamiennych Forda inwestujesz w niezawodność i zyskujesz pełnię bezpieczeństwa. Marka Ford jest potwierdzeniem tradycji, jakości i wiarygodności. Kopia nigdy nie doścignie ideału.

Dlaczego warto, by Twój Ford był Fordem w 100% przez całe swoje życie?

Oferta oryginalnych części zamiennych Forda obejmuje bardzo szeroki asortyment. Znajdziesz w niej między innymi: układ wydechowy i jego elementy, tarcze i klocki hamulcowe, filtry powietrza kabiny i lakierowane zderzaki - wszystkie elementy dostępne są po bardzo atrakcyjnych cenach. 

Bezpieczeństwo

Wszystkie samochody oraz wszystkie części Forda są projektowane, produkowane i testowane tak, by spełniały a nawet przekraczały ustawowe regulacje dotyczące bezpieczeństwa. Jeśli więc, decydujesz się użyć nieoryginalnej części zamiennej Forda, wystawiasz swoje bezpieczeństwo na ryzyko. 
Kiedy gwałtownie hamujesz w sytuacji awaryjnej, wolałbyś, by Twoje bezpieczeństwo zależało od niesprawdzonych części nieznanego wytwórcy czy też oryginalnych tarcz i klocków hamulcowych zaprojektowanych i przetestowanych według specyfikacji Forda. 
Czy możesz z czystym sumieniem zaufać poduszce powietrznej nie wyprodukowanej i nie przetestowanej przez specjalistów Forda? 
Nie ryzykuj zdrowia, nie testuj tego na własnej skórze. Nie ryzykuj unieważnienia gwarancji swojego samochodu. Zawsze wybieraj oryginalne części zamienne Forda.

Osiągi 

Każdy element Twojego Forda został zaprojektowany tak, by sprawnie i skutecznie współdziałać w ramach całości, zapewniając doskonałą jakość, komfort jazdy oraz maksymalną oszczędność paliwa. Oryginalne części zamienne Forda spełniają wszystkie wymienione standardy. Produkowane są zgodnie z tymi samymi wysokimi normami technicznymi, które dotyczą części montowanych w fabrycznie nowych samochodach marki Ford, na tzw. pierwszym montażu. 
Usuwając lub podmieniając jeden element łamigłówki poprzez zastosowanie nieoryginalnej części Forda, narażasz wszystkie pozostałe elementy Twojego Forda.

Wygląd

Ponieważ oryginalne części Forda są projektowane przez Forda, możesz być pewien, że ich wygląd harmonijnie współgra z wyglądem i prezencją Twojego samochodu. Dzięki temu, wymieniając uszkodzoną w wypadku część nadwozia, np. reflektory na zupełnie nowe, nie będziesz w stanie zauważyć różnicy - ponieważ różnica ta nie istnieje.

Jakość

Ford produkuje samochody od ponad stu lat. W ciągu tego okresu czasu nieco je poznaliśmy. Nikt nie zna samochodów lepiej niż my i - rzecz jasna - nikt lepiej niż my nie zna samochodów marki Ford. Uważamy więc, że nikt nie posiada lepszych kwalifikacji do produkcji i montażu części do Twojego Forda.

Wartość 

100% oryginalnych części składa się na 100-procentowego Forda. Staraj się, by był takim przez całe swoje "życie". Kiedy nadejdzie czas sprzedaży Twojego samochodu, informacja, że zawsze stosowałeś wyłącznie oryginalne części Forda niewątpliwie zainteresuje potencjalnych nabywców. Dla Ciebie natomiast to zapewnienie, że wysoka wartość Twojego Forda będzie utrzymana przez długi czas. 

Marka Forda 

Potwierdzeniem marki jest znak towarowy Ford, FoMoCo (Ford Motor Company) lub Motorcraft. Zawsze też możesz sprawdzić, czy część została dostarczona w oryginalnym opakowaniu Forda. Aby mieć pewność, że część, którą zamierzasz kupić jest oryginalną częścią Forda, udaj się do Autoryzowanego Dealera Forda (znajdziesz ich na terenie całej Europy): możesz mieć całkowitą pewność, że oni stosują wyłącznie oryginalne części Forda.

Gwarancja 

Gwarancja to obszerny pakiet korzyści mający zapewnić spełnienie wysokich norm dotyczących obsługi posprzedażnej i pomocy klientowi. Dzięki gwarancji Forda na serwis, naprawy nadwozia, części a także wówczas, gdy wybierasz oryginalne akcesoria Forda, zyskujesz spokój ducha na wiele lat. Możesz mieć całkowitą pewność, że wszystkie naprawy wykonywane będą zgodnie z wymogami najwyższych norm jakości. Co więcej, gdy zdecydujesz się sprzedać swojego Forda, z gwarancji pojazdu korzystać będzie jego nowy właściciel.
Gwarancja na perforację korozyjną zachowuje ważność tylko w wypadku stosowania oryginalnych części Forda do wszystkich napraw.