Ford Blue Service

W Autoryzowanych Serwisach Ford proces opieki nad pojazdem nie kończy się po skorzystaniuz usługi serwisowej.

Dzięki naszemu wyjątkowemu Programowi Ford BlueService możesz maksymalnie wykorzystać możliwości swojego samochodu... przez cały okres jego posiadania. Zaufaj nam i usłudzeFord BlueService – zawsze będziemy po Twojej stronie, pomagając Ci w utrzymaniu Twojego pojazdu w doskonałej kondycji.

Sprawdź, w jaki sposób to robimy:

- Pomagamy klientom w utrzymaniu pojazdu w jak najlepszym stanie technicznym, oferując wysokiej jakości usługi i naprawy w atrakcyjnych cenach 

- Zapewniamy właścicielom pojazdów Ford wyjątkową i bezproblemową obsługę

- Zapewniamy spokój i komfort swoim klientom przez cały okres posiadania przez nich pojazdu

- Zapewniamy klientom mobilność niezależnie od aktualnego stanu technicznego ich pojazdów.

Ford One Call

Kompleksowa pomoc zapewnia wszystko, co potrzebne w awaryjnej sytuacji – poczynając od pomocy w przypadku zatrzaśnięcia kluczyków w aucie czy wyładowania akumulatora, poprzez naprawy pojazdu w trasie, na udostępnieniu samochodu zastępczego kończąc. Zawsze pomożemy Ci dotrzeć do celu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Ford One Call +48 22 522 27 27 

Już niedługo wystarczy jeden telefon, a dzięki usłudze Ford One Call będzie można:

- skorzystać z usługi pomocy drogowej,

- uzyskać pomoc w razie wypadku,

- zapytać o broszury, nowe promocje, jazdy testowe,

- poznać lokalizację serwisów i salonów Forda,

- umówić się na przegląd serwisowy lub naprawę.

Bezpłatna usługa Assistance

Dzięki naszym usługom możesz spać spokojnie.

- Po każdym przeglądzie serwisowym wykonanym w Autoryzowanym Serwisie Forda masz prawo do bezpłatnej usługi Assistance przez okres do 12 miesięcy lub do następnego przeglądu serwisowego. 

- W przypadku awarii samochodu zapewniamy pomoc drogową
w dowolnym miejscu w Europie.

- Usługa Assistance obejmuje naprawy pojazdu w drodze. 

- Holowanie do najbliższego Autoryzowanego Serwisu Forda. 

- Zapewniamy kontynuację podróży – samochód zastępczy, pociąg, samolot, zakwaterowanie 
w hotelu 3-gwiazdkowym*. 

*Sprawdź szczegółowe warunki i postanowienia usługi Assistance 12

Przejrzyste ceny
Oddaj swój samochód w ręce osób, które znają go najlepiej i wiedzą o nim wszystko - wysoko wyspecjalizowanych pracowników i mechaników serwisów Forda.

Do naprawy wykorzystane zostaną wysokiej jakości oryginalne części marki Ford. Doradcy przygotują szczegółowy kosztorys prac i zaoferują przejrzystą oraz zaskakująco konkurencyjną ofertę cenową.

Nie musisz już szukać innego serwisu – wybierz sprawdzone rozwiązanie.
Odwiedź najbliższy Autoryzowany Serwis Forda.

Deklaracja Mobilności
Oddając swój samochód do serwisu, wcale nie musisz czekać na jego odbiór w poczekalni serwisu. Wiemy, że masz wiele ciekawszych rzeczy do zrobienia. Dlatego wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów zawsze staramy się zapewnić alternatywny środek komunikacji aby dotarli do celu podróży. 


Ford BlueService ułatwia życie.

Recepcja Przejazdowa / E-check

W Autoryzowanych Serwisach Forda oddajesz swój samochód w ręce najlepszych techników szkolonych przez firmę Ford, którzy mają do swojej dyspozycji najnowocześniejszą technologię. Ocenią oni stan Twojego pojazdu – od opon po układ kierowniczy i elektryczny. Przegląd Twojego samochodu odbywa się zawsze w Twojej obecności.

Doradca serwisowy na bieżąco będzie informował Cię o wynikach kontroli, dzięki czemu będziesz miał wiedzę o aktualnym stanie swojego samochodu. Raport z przeglądu dokładnie określi, co należy naprawić, jakie elementy trzeba wymienić i ile będzie kosztowała usługa. Wszystkie dane będą dla Ciebie dostępne przed rozpoczęciem usługi serwisowej, abyś mógł podjąć stosowne decyzje i zaplanować dalsze działania. 

Korzystając z usług Autoryzowanych Serwisów Forda, możesz mieć pewność, że Twój samochód będzie sprawny i bezpieczny, a Ty spokojnie dotrzesz do celu podróży.