Ford Protect

Ford Protect to program rozszerzonej gwarancji na nowe pojazdy, dzięki któremu możesz optymalnie wykorzystywać możliwości związane z użytkowaniem Twojego Forda.

Możesz wybrać dowolny wariant programu, który będzie najlepiej odpowiadać Twoim potrzebom i sprawi, że będziesz cieszyć się pełnią jazdy, nie martwiąc się o ewentualne problemy.

Każdy nowy Ford w chwili zakupu jest automatycznie objęty 2-letnią gwarancją producenta na nowy samochód, bez żadnych dodatkowych opłat ze strony nabywcy. Teraz dodatkowo Twój samochód został objęty programem przedłużenia gwarancji Ford Protect na 3 rok/ do 60 tys km (oferta promocyjna dla Klientów indywidualnych przy zakupie nowego pojazdu), abyś mógł dłużej cieszyć się spokojem. Jeśli zdecydujesz, że ochrona gwarancyjna Twojego Forda jest dla Ciebie wciąż niewystarczająca i chciałbyś zachować spokój nawet przez 5 lat, w ciągu roku od nabycia pojazdu możesz podjąć decyzję o wykupieniu dodatkowej opcji rozszerzenia gwarancji.

Masz do wyboru:

  • 4 i 5 rok użytkowania do maksymalnie 100 000 km przebiegu
  • 4 i 5 rok użytkowania do maksymalnie 150 000 km przebiegu

Szczegółowych informacji udzieli nasz doradca.Korzyści programu Ford Protect

  • Ochrona podczas podróży zagranicznych - ważna w 32 krajach Europy.
  • Odholowanie pojazdu do najbliższego Autoryzowanego Serwisu Forda w przypadku awarii.
  • Pełne zabezpieczenie przed niespodziewanymi kosztami napraw - wystarczy jednorazowa opłata zryczałtowana.
  • Korzyści na przyszłość: ◦Pokrycie wszelkich ewentualnych podwyżek w kosztach napraw.
  • Zwiększenie wartości pojazdu przy odsprzedaży - aktualny, rozszerzony pakiet gwarancyjny Ford Protect. Terminowe serwisowanie, udokumentowany dobry stan techniczny pojazdu i długi okres obowiązywania gwarancji - to czynniki wpływające na zachowanie wartości pojazdu.