Ford MultiOpcje

Ford MultiOpcje to idealny sposób na zakup Forda dla klientów, którzy chcą częściej wymieniać samochód na nowy. Zapewniamy dodatkowe bezpieczeństwo, kalkulujemy minimalną wartość pojazdu na koniec umowy i gwarantujemy kwotę odkupu.

Ford MultiOpcje

Nasi doradcy odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące MultiOpcji oraz ustalą dogodny dla Ciebie termin spotkania.Jak to działa? Pod koniec umowy Ford MultiOpcje masz do wyboru trzy opcje:

Zamień. Wybierz nowego Forda i zwróć dotychczasowy samochód Dealerowi. Jeśli wolisz sprzedaj go na własną rękę i spłać kredyt w FCE Bank Polska S.A.. Przeznacz nadwyżkę środków na wpłatę własną na zakup nowego Forda.

Zwróć. Zwróć samochód Dealerowi. Nie będziesz miał dodatkowych kosztów, pod warunkiem, że jest w dobrym stanie i uzgodniony przebieg nie został przekroczony.

Zatrzymaj. Zatrzymaj samochód. Zakładając, że wszystkie dotychczasowe płatności zostały uregulowane, masz do wyboru dwie możliwości zapłaty ostatniej raty:

  • rozłóż ratę balonową na dłuższy okres kredytu 
  • spłać w całości ratę balonową

Przed końcem obowiązywania umowy Ford MultiOpcje skontaktujemy się z Tobą, aby dać Ci odpowiednio dużo czasu na podjęcie decyzji, z której opcji zakończenia umowy chciałbyś skorzystać.