Całkowita satysfakcja Klienta

Zadzwoń: 85 66 444 66
Godziny otwarcia: pon. - pt. 9 - 18, sob. 9 - 15
Jak dojechać? Kliknij

WIELKI MAŁY TRANSIT

Wielki, ale mały. Miejski, ale wygodny. Pojemny, ale…Bez żadnych ale. Ford Transit Courier Van – idealny wybór dla Twojej firmy.  Z przestrzenią ładunkową o pojemności do 2,3 m3, w której pomieścisz przedmioty o długości nawet do 2,59 m. Tylko teraz w promocyjnej ofercie już od 30 350 PLN netto. Czego chcieć więcej?
Dużo przestrzeni znajdą również pasażerowie i kierowca, który ma do swojej dyspozycji całą paletę zaawansowanych technologii, takich jak kamera cofania, czujniki parkowania, układ ułatwiający ruszanie na wzniesieniach (Hill Start Assist) czy supernowoczesny system Ford SYNC z obsługą głosową, który pozwala na wykonywanie i odbierania połączeń telefonicznych bez używania rąk*. Wszystkie te rozwiązania sprawiają, że każda podróż jest bezpieczniejsza, wygodniejsza i bezstresowa.

Podczas projektowania nowego Forda Transit Courier inżynierowie zwrócili szczególną uwagę na ekonomiczność i ekologiczność. Dlatego użytkownik ma do dyspozycji szereg nowoczesnych jednostek napędowych. Wśród nich znajduje się wielokrotnie nagradzany silnik benzynowy EcoBoost 1,0 l oraz zaawansowany silnik wysokoprężny Duratorq 1,5 l, który zapewnia wyjątkowo niskie zużycie paliwa oraz mały poziom emisji dwutlenku węgla – do 3,7 l/100 km i jedynie 97 g/km CO2 (z systemem Auto-Stop-Start oraz ograniczeniem maksymalnej prędkości do 100 km/h).

Aby otworzyć dokumenty potrzebujesz darmowego programu Adobe Reader.
Program możesz pobrać tutaj: http://get.adobe.com/pl/reader/