Zupełnie Nowy Ford Fiesta ST - premiera wkrótce

Moc w najczystszej postaci

Bezkonkurencyjne osiągi to zasługa nowego, 3-cylindrowego silnika 1,5 EcoBoost. Jego turbosprężarka wykorzystuje specjalny kształt wirnika, zmniejszający jej bezwładność i zwiększający ciśnienie doładowania. Dodatkowo połączenie technologii wtrysku paliwa do kolektora dolotowego z wtryskiem bezpośrednim gwarantuje wyższą moc i szybszą reakcję podczas przyspieszania. Efekt?

Fiesta ST to aż 200 KM mocy, to potężne 290 Nm momentu obrotowego przy 1750 obr./min i przyspieszenie do 100 km/h w 6,7 sek. Znakomite osiągi uzupełniane są dźwiękiem silnika, który jest dodatkowo wzmacniany przez dedykowany, elektroniczny system i emitowany zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz auta.

Ford Fiesta ST


Przyjemność z jazdy podczas każdej podróży

Bez względu na to, czy planujesz wypad na zakupy, czy na tor, Ford Fiesta ST pozwoli Ci doświadczyć czystej przyjemności z jazdy. Wszystko to dzięki technice.

Tryby jazdy – Normal, Sport i Sport+, pozwalają na zmianę charakterystyki pracy silnika. Możesz też ręcznie korygować położenie przepustnicy, pedału hamulca oraz czułość układu kierowniczego. Z kolei ulepszony system poprawy stabilności na zakrętach, 3 tryby Elektronicznego systemu stabilizacji toru jazdy (ESC) i sportowa charakterystyka zawieszenia zapewniają niezwykłą precyzję prowadzenia. Wszystko to, w połączeniu ze sportowo zestrojonym zawieszeniem, nowymi obręczami kół, wzmocnionymi hamulcami i bezpośrednim układem kierowniczym, nadaje Fordowi Fiesta ST niedościgniony charakter.

Wyraź siebie

Podróżuj Fordem Fiesta ST na własnych zasadach. Skorzystaj z bogatej oferty personalizacji auta i stwórz samochód, który idealnie wkomponuje się w Twój styl życia.

Już od dnia premiery Fiesta ST dostępna będzie zarówno w nadwoziu 3-drzwiowym, jak i 5-drzwiowym. Wybierz dodatki spośród wielu pakietów wyposażenia wnętrza oraz do stylizacji nadwozia, rozmaitych wzorów sportowych foteli Recaro oraz 18’’ obręczy kół, które podkreślą sportowy charakter nowego Forda Fiesta ST.

Ford Fiesta ST


Zdjęcia i informacje wyświetlane w tej witrynie internetowej mogą nie odzwierciedlać najnowszych specyfikacji technicznych, kolory mogą się różnić, opcje i / lub akcesoria mogą być prezentowane za dodatkową opłatą, a lokalizacje i używane pojazdy mogą być poza granicami Polski.
[*]

Przedstawione ceny są rekomendowanymi cenami brutto (z VAT).
[**]

Przedstawione ceny są rekomendowanymi cenami brutto (z VAT) i mogą zawierać rabat Ford Polska i / lub rabat Autoryzowanego Dealera Forda.
[***]

Przedstawione ceny są rekomendowanymi cenami netto.

powrót